Японські офуро кардинально відрізняються від наших уявлень про класичну баню. Тут вам ні пари, ні віників. Баня Офуро з Японії це проста бочка великих розмірів, яка виготовляється з натурального дерева і наповнюється гарячою водою. Її температура коливається від 40 до 45 градусів. Нагрівання води проводиться за допомогою спеціальної дров’яної печі, виготовленої з нержавіючої сталі.

banya-ofuro-03Встановлюється така піч прямо всередині бочки. Париться в такій лазні слід занурюючись у воду, але залишаючи на поверхні область серця. Вся процедура триває близько 10-15 хвилин, потім слід насухо витертися і одягнувши халат, відпочити на кушетці. Існує різновид такої лазні, яка отримала назву тирсової. Тут тирса кедра перемішують з дрібно покришений листям, травами (як лікувальними, так і ароматичними) і подрібненоюї деревиною. Близько 60 видів трав може використовуватися за одну процедуру. Дану суміш розміщують на спеціальному ложе і відбувається нагрів до 60 градусів. У таку масу по шию занурюється людина. Триває процедура близько 8-12 хвилин.

Основна перевага такої лазні полягає в тому, що тирса відмінно вбирає піт, виділений тілом, а корисні речовини, виділені складом, проникають в організм через пори. Офуро допомагає ефективно справлятися зі стресами, а також проводити стимуляцію серцево — судинної системи та нирок-і це доведено медичними дослідженнями. Така лазня буде корисна і при порушеннях обміну речовин, і при ревматичних болях. Крім цього, офуро допоможе зняти втому і відновити сили. І японці, дійсно, не просто так пишаються своїм здоров’ям, ставлячи його в один ряд з якістю годин, електроніки та автомобілів.