edelweiss_fotoТурбаза «Едельвейс» була побудована в 1942 г угорськими архітекторами і спочатку служила мисливським будинком для відпочинку військового начальства. При будівництві використовували рідкісні види дерева і матеріалів.
Останню грандіозну реконструкцію «Едельвейсу» провели в 2007 році, намагаючись при цьому зберегти її первозданний вигляд і унікальність.
Розміщена турбаза біля злиття двох гірських річок: Чорної Тиси і Лазещини. Працює вона цілий рік.
Готель розташований в центрі Ясіня, в 100 м від автостанції. Неподалік знаходяться гірськолижні підйомники: «Костирівка» — 400 м., ГК «Драгобрат» — 14 км, Яблуниця — 12 км, ГК «Буковель» — 19 км. При необхідності «Едельвейс» люб’язно запропонує доставити вас туди і назад.

Що ми пропонуємо? 
У готелі 41 номер, з них:
• сімейний двокімнатний — 6,
• стандарт — 10, тримісний — 7,
• чотиримісний — 1, двомісний економ — 4,
• тримісний економ — 11,
• чотиримісний економ — 2.
Регулярне прибирання номерів і зміна. В рахунок проживання може бути включено і харчування в їдальні готелю.
Також на території знаходяться кафе «Ведмедик», сауна, автостоянка.
Для особливих шанувальників сауни ми пропонуємо вам відвідати японську сауну «офуро». Вважається, що офуро сприяє не тільки фізичному очищенню, а й духовного.
До послуг любителів активного зимового відпочинку на території готелю працює прокат гірськолижного спорядження. Тут індивідуально для вас підберуть все необхідне для того, щоб вихідні запам’яталися — лижі, сноуборд, санки і все інше.

Чим зайнятися 
Крім проживання ми люб’язно надамо вам можливість відвідати пам’ятки нашого старовинного містечка та ознайомитися з його історією. Наші екскурсоводи покажуть вам унікальний гуцульський музей, старовинну Струківська церква, побудовану без жодного цвяха! Ми дамо вам можливість побувати в географічному центрі Європи і покуштувати виключно екологічно чисті гуцульські страви.
Найбільш цікавий маршрут, який надовго запам’ятається Вам — 1-3-денний похід на найвищу вершину Карпат та України — Говерлу (2061 м.), В околицях якої розкинулося сосновий ліс, хвоя якого виділяє цілющий озон. Він очистить Ваші легені і зміцнить здоров’я. В околицях Говерли багато грибів, ягід, лікарських рослин.