ЯсіняТуристична база «Едельвейс» розміщена в казковому куточку Закарпаття — селищі Ясіня. Гірськолижний курорт Ясіня — цей край має особливу красу взимку, коли не тільки вершини гір покриті снігом, але й все довкола в заметах. У Карпатах, саме взимку починається бурхливе, веселе, трохи галасливе життя. Сюди з’їжджаються всі, хто закоханий в гори, в лижні траси, хто не любить безвилазно сидіти вдома, а поспішає побачити багато нового, хто любить життя і красу цього краю. Про цей курорт колись забули. Років десять тому, тут сезон тривав цілий рік. Взимку, масові заїзди фанатів гірськолижного спорту (безпосередньо в 2км і 5 км є два гірськолижні підйомники), навесні і влітку, спраглі вдихнути свіжого, кришталево чистого повітря, попити цілющої, що дає здоров’я води, а восени в цей край з’їжджалися любителі «тихого полювання» .

yagody-gribyПро те, скільки грибів та ягід дарує місцева природа, важко розповісти словами. А чи багато любителів гірськолижників знають про те, що сезон катання тут починається в листопаді, а закінчується, часто на початку квітня. Де ще можна одночасно кататися на лижах і при цьому приймати сонячні ванни. А про повітря потрібно говорити окремо. Дихати, не надихатися. Адже до найближчого забруднювача атмосфери сотні кілометрів.

Туристическая база "Эдельвейс"Туристична база «Едельвейс» розміщена в найкрасивішому куточку Закарпаття — селищі Ясіня, здавна має славу перлини зимового і літнього відпочинку туристів. На околицях Ясіня гордовито височать найвищі вершини Карпат: красуня Говерла, гордий Петрос і легендарні Близнюки, де росте квітка любові і мужності — Едельвейс, ім’ям якої і названа наша турбаза. Розміщена турбаза біля злиття двох гірських річок: Чорної Тиси і Лазещини. Турбаза працює цілий рік. Найбільш цікавий маршрут, який надовго запам’ятається Вам — 1-3-и денний похід на найвищу вершину Карпат та України — Говерлу (2061м), в околицях якої розкинулися соснові ліси, хвоя якої виділяє цілющий озон, що очистить Ваші легені і зміцнить здоров’я. В околицях Говерли багато грибів, ягід, лікарських рослин.